سؤال‌های متداول شرکای تجاری

 

هزینه تبلیغات چقدر است؟

ایتوک با توجه به تعداد محصولات و بازه زمانی و درصد تخفیف شما کمیسون 5 یا 2ونیم درصد دریافت می کند. شما خدمات خود را ارائه می‌کنید و بقیه کار با ما است. وظیفه ماست که موفقیت فروش خدمات یا محصولات شما را تضمین کنیم، چراکه موفقیت ما در موفقیت شماست. این بک بازی برد-برد برای ما و شما است.

چرا باید درصد تخفیف زیادی بدهم؟

درصد تخفیف زیاد تعداد بیشتری از مشتریان به سرویس شما علاقه‌مند خواهند شد و در آینده تبدیل به مشتری دائم شما می‌شوند. ایتوک کاملاً روش بازگشت هزینه تبلیغات را برای شما واضح می‌کند. شما در ازای هزینه مشتری دریافت می‌کنید و اگر مشتری نبود، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید! بنابراین شما تبلیغاتی با چشم‌بسته انجام نداده و همه‌چیز زیر نظر شماست. و تمامی کاربران اینترنت خدمات شما را خواهند دید و شما را خواهند شناخت.

 

حالا باید چه کار کنم؟

با همکاران ما جلسه‌ای داشته باشید و جزییات سرویس را باهم بررسی کنید. نتیجه جلسه و شروع فعالیت‌های تبلیغاتی شما با ما.

 

چگونه خرید انجام می‌شود؟

مشتریان خرید را از سایت ایتوک انجام می‌دهند و پس از خرید، کوپن مربوطه را دریافت کرده و با در دست داشتن این کوپن به محلی که شما خدمات می‌دهید مراجعه خواهند کرد. ما همه جزییات را برای شما توضیح خواهیم داد.

 

سؤالات بسیاری دارم!

با آدرس atookir[at]gmail.com مکاتبه کنید و سؤالات و ابهامات خود را با همکاران ما در میان بگذارید. ما با شما تماس گرفته و تمامی سؤالاتتان را پاسخ‌خواهیم داد.