ایتوک چیست ؟

ایتوک نخستین سایت چند منظوره خرید گروهی

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی تغییر داده است. منافع موجود در خرید با تخفیف، هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد روش خرید گروهی را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏بینند. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏ های شخصی و جمعی خود هستیم.

ایتوک فعالیت خود را در حوزه تجارت الکترونیک و ارائه خدمات با کیفیت بالا و برندهای مطرح موجود در بازار به صورت چند منظوره آغاز کرده است.

ایتوک در صدد است تا با استفاده از روش منحصر به فرد و چند منظوره خود خریدی آسان همراه با تخفیفی مناسب و کیفیت بالا برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

صاحبان مشاغل مختلف در این روش می توانند با ارائه خدمات و برندهای مبتنی بر کیفیت، مشتریان بیشتر و همیشگی جذب نمایند و مشتریان هم با گرفتن تخفیف مناسب مبتنی بر کیفیت راضی خواهند بود.

 

در ایتوک همه سود می برند!

ایتوک دارای تیمی متشکل از متخصصان تجارت الکترونیک، بازاریابی، فروش و مدیریت  IT می باشد که تمام اعضای شرکت، هدفی جز خدمت رسانی به مشتریان و صاحبین مشاغل ندارند.

 

منظور از روش چند منظوره خرید گروهی ایتوک چیست؟

ایتوک مبتکر روش چند منظوره خرید گروهی می باشد و این روش به اصل استفاده تمام خدمات و برندها با تخفیف منطقی برای همه اقشار جامعه می پردازد.

ایتوک: در این روش تخفیف، مشتریان با پرداخت مستقیم از طریق درگاه بانک یا روش های موجود پرداخت دیگر در سایت، اقدام به خرید مستقیم تخفیف خود می کنند و با مراجعه به محل شریک تجاری با ارائه رسید خود دیگر مبلغی به شریک تجاری پرداخت نمی کنند این روش برای کالاهایست که ایتوک یا شرکای تجاری برای شما ارسال می کنند؛ مشخص شده است.

کوپن ایتوک: در این روش تخفیف، مشتریان اقدام به پرداخت مجوز استفاده (کوپن) تخفیف از طریق درگاه بانک یا روش های موجود پرداخت دیگر در سایت می کنند و با مراجعه به محل شریک تجاری با ارائه رسید خود و پرداخت مبلغ کالا یا خدمات البته با کسر تخفیف به شریک تجاری، که قبلا میزان پرداختی به شریک تجاری در سایت اعلام شده است ، از خدمات آن محل استفاده می کنند.

در تمامی این بخش ها ما هر روز تخفیف های جدیدی را به شما، به محض به روز رسانی از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی میکنیم.

در این روش خاص هدف ما، استفاده از خدمات و برندها برای تمام افراد با سلیقه های مختلف می باشد.

 

ایتوک ، یک خرید خوب !

با استفاده از این روش همه روزه پیشنهادات ویژه ای از خدمات، تفریحات، سرگرمی ها و… با درصد تخفیف های مختلف در سایت ایتوک قرار میگیرد و شما می توانید با خرید خود از آنها استفاده نمایید و به دوستان و اقوامتان نیز اطلاع دهید و این اصل چند منظوره بودن ما برای مشتریان و صاحبان مشاغل مختلف می باشد.

هدف ایتوک :

همان طور که از نام ایتوک مشخص است هدف ما فقط معرفی تخفیف ها نمی باشد بلکه هدف اصلی ایتوک معرفی خدمات و برند های با کیفیت بالا به همراه تخفیف منطقی برای یک خرید خوب می باشد.

در صورت داشتن هر گونه سوال یا بروز مشکل با ما تماس بگیرید.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

  • آدامس و خوشبوکننده دهان
  • آدامس
درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه